'Life'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın binbir türlü hali var!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Winter [<3]

2 posters
YazarMesaj
Acantha Winter Psyche
Manken
Acantha Winter Psyche

Winter [<3] Empty
MesajKonu: Winter [<3]   Winter [<3] EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 6:12 pm

Winter [<3] Winterm

• Genel Bilgiler

Tam Adı : Acantha Winter Psyche
    Doğum Tarihi : 28 Ocak 1986
    Doğum Yeri : Londra
    Burcu : Kova
    Mesleği : Manken
    Yaşı : 24
    Dini : Hristiyanlık
    Medeni Durumu : Bekar

• Fiziksel Özellikler

Saç Rengi : Sarı
    Saç Şekli : Dalgalı, Uzun
    Göz Rengi : Mavi-Yeşil
    Boyu : 1.76
    Kilosu : 56
    Ten Rengi : Beyaz

• Fotoğraf Albümü

Winter [<3] 70741773~Winter [<3] 67783096~Winter [<3] W11~Winter [<3] W12
Winter [<3] 57117804~Winter [<3] 39221153~Winter [<3] 27147832~Winter [<3] 44503057
Winter [<3] 45801291~Winter [<3] 20570795~Winter [<3] 13958573~Winter [<3] W10
Acantha Winter Psyche
Manken
Acantha Winter Psyche

Winter [<3] Empty
MesajKonu: Geri: Winter [<3]   Winter [<3] EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 6:19 pm

^ L E J A N T ^

Winter [<3] Gee
Hayatımın dönüm noktası... Baş belam, vazgeçilmezim... Seni gördüğüm gün beynime öyle bir kazımışım ki, biliyorum ki artık dönüşü yok bunun. O çekici gülümsemenle ve anlamlı bakışlarında yanıma yaklaştığın anla senden hoşlandığımı düşünmeye başlamam arasında bir saat bile yoktur sanırım. Seni hiç tanımıyor olmama rağmen evime nasıl çağırabildiğimi hep merak ettim ve aslında bunun tek bir cevabı olabilir; sen benim kaderimsin. Bunca zaman sonra hala yanımda olman da bunun kanıtı zaten. Ve senin de en çok merak ettiğin şey ya o gece tek kadeh içkiyle nasıl o kadar sarhoş olduğum ya da sana hala nasıl katlanabildiğimdir. Sebebini çok düşündüm, sevgilim. Başta senin için gelip geçici bir şey olduğumu bile bile takip ettim ayak izlerini. Kaybolmaya çalışıyordun. Benden, varlığımdan uzak olmaya çalışıyordun. Biliyorum, sana göre bir şey değildi ömrünü tek bir kadınla geçirmek. Yine de vazgeçemedim senden. Hayatımın dönüm noktası olduğunun farkındaydım. Ve seni kaybetmek kendimi kaybetmekti. Sensiz bir yaşam düşünemeyecek duruma gelmiştim hem de çok kısa bir zaman içinde. Seni yanımda kalmaya zorladığımı bile düşündüm. Hangimiz daha çok katlanıyordu bir diğerine? Sensizliğin cehennem olduğunu fark ettiğim zaman seni olduğun gibi kabullenmem gerektiğini anladım. Ne olursa olsun yanıma kalmalıydın. Başka çıkar yolu yoktu. Evet, sen hayatını tek bir kadınla geçirmezdin. Bu yüzden paylaşmak zorundaydım seni. Benimle olman için diğerleri gerekiyorsa gözlerimi kapatmalıydım bu gerçeğe. Senin her defasında bulduğun bahanelerin saçmalığına aldırmadan inanmama meraklı gözlerle bakmayı sürdüyorsun hala. Ve biraz da korkulu gözlerle. Ne zaman gerçeği farkedeceğimi ve ardıma bakmadan kaçıp gideceğimi meraklı ve biraz da korkulu gözlerle soruyorsun bana. Omuz silkiyorum senin bu anlamaz bakışlarına. Cevabı yok bu soruların, sevgilim. Senden başka gidecek yerim yok artık.İhtiyacım olan yanımda bir dost ya da sıcak bir ev değil artık. Öyle olsa çoktan gitmiş olurdum. Belki artık senin de gidecek bir yerin yok. Ufacık bir anda gözlerinde yakaladığım korku bunun kanıtı. Beni kaybetmekten korkuyorsun. Uzun zamandır her gününde, her anında yanındayım. Sen her defasında beni uçuruma ittiğin halde sen ne zaman düşecek olsan sarılırım sana ayakta kalman için. Gidersen ne ben bir daha o uçurumdan çıkarım ne de sen düştüğünde seni tutacak biri kalır. Birbirimize muhtacız, sevgilim. Ve bu benim tek avuntum, yanımda kalacağına inanmak için...

En son Acantha Winter Psyche tarafından C.tesi Ocak 16, 2010 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Eugen Dwayne Russell
Adli Tıp Çalışanı
Eugen Dwayne Russell

Winter [<3] Empty
MesajKonu: Geri: Winter [<3]   Winter [<3] EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 7:48 pm

İcon verecem sana, en güzelini seçecem cry6
Acantha Winter Psyche
Manken
Acantha Winter Psyche

Winter [<3] Empty
MesajKonu: Geri: Winter [<3]   Winter [<3] EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 9:23 pm

Bu nasıl ikiz cry6