'Life'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın binbir türlü hali var!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

assdafhfghyhh

YazarMesaj
Acantha Winter Psyche
Manken
Acantha Winter Psyche

assdafhfghyhh Empty
MesajKonu: assdafhfghyhh   assdafhfghyhh EmptyPaz Nis. 25, 2010 9:49 pm

Adım Nick. 26 yaşındayım. Kollarım ve bacaklarım yok. Doğuştan böyleyim. Çocukluğumda bu konuda çok sorun yaşadım. Arkadaşlarım tarafından dışlandım. Görenler benimle alay ettiler. Ailem bile kardeşimi daha çok seviyordu. Henüz 8 yaşındayken intihar etmeyi denedim. Uzun süre yalnız kaldım. Kimseyle konuşmuyordum. Hiçbir şey yemek istemiyordum. Doğduğum için kendimi şanssız hissediyordum. Ancak bir süre sonra böyle yaşamanın bana bir yarar sağlamadığını anladım. Bir çok kişinin sorunu vardı. Kimse çok mutlu değildi. Ama mutlu olmak çok zor da değildi. İyi düşünmeye çalıştım. Hayatımı düzeltmek için elimden geleni yaptım. Ailemle aram düzeldi. Bir üniversite bitirdim ve iyi bir finans planlama uzmanı oldum. İnsanlar bana saygı duymaya başladılar. Bu başarı öyküsünü herkese anlatmak istiyordum. Bunun için bir adım attım ve gerisi geldi.

Şimdi konferanslar veriyorum. Bu konuda kitaplar yazdım. Bir çok insan konferanslarıma katılıyor. Bir çok yerde hayranlarım var ve çoğalıyorlar. Bu insanları hayata bağlayabildiğim için çok mutluyum. Umarım daha fazla insana ulaşabilirim.

assdafhfghyhh
1 sayfadaki 1 sayfası